Biuro: ul. Łomaska 2b, 21-500 Biała Podlaska

Kilka słów o firmie

Zajmuje się pośrednictwem pracy, doradztwem zawodowym oraz leasingiem pracowniczym. Posiadamy wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, który daje nam uprawnienia do organizowania procesów rekrutacyjnych na terenie kraju i za granicą. Nasze usługi świadczymy zarówno przedsiębiorcom, którzy potrzebują pracowników, jak i osobom poszukującym pracy.

Specjalizujemy się w rekrutacji osób zarówno na wysokie stanowiska, związane z posiadaniem specjalnym uprawnień jak i do pracy fizycznej. Posiadamy oferty pracy w wielu różnych branżach i wymagających różnych kwalifikacji. Wszystkie ogłoszenia są przez nas sprawdzane i weryfikowane pod kątem warunków zatrudnienia. Wybierając współpracę z nami możecie być pewni legalnego zatrudnienia na dobrych warunkach.

Niezależnie od tego, czy prowadzicie Państwo małą czy dużą firmę, pomożemy Wam znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy. Prowadzimy selekcję i rekrutację pracowników w kraju i za granicą, weryfikując ich umiejętności i uprawnienia. W przypadku, gdy dany pracownik nie sprawdzi się na powierzonym mu stanowisku, jak najszybciej zaproponujemy Państwu innych kandydatów.

W momencie podjęcia współpracy, to nasza agencja zatrudnienia formalnie staje się pracodawcą dla pracownika. Z tego tytułu zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z legalnym zatrudnieniem, opłacaniem podatków i składek ubezpieczeniowych.

W przypadku usług pośrednictwa pracy za granicą lub zatrudniania osób z Ukrainy załatwiamy wszystkie potrzebne pozwolenia do pracy oraz wizy.

Oferujemy Państwu profesjonalne i rzetelne usługi związane z rekrutacją i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta z zachowaniem dyskrecji oraz partnerskich relacji. Naszym celem jest dostarczenie Państwu pracowników dokładnie dostosowanych do oczekiwań. Ludzi lojalnych i pracowitych, z odpowiednimi do danego stanowiska kwalifikacjami.

Z przyjemnością podejmiemy się znalezienia dla Państwa wykwalifikowanej i sprawdzonej kadry pracowniczej, dobranej precyzyjnie pod kątem Państwa potrzeb.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!