https://optimumgo.pl/ru/упаковщик/ 
Zgłoś się do tej pracy: +48885035875 (WhatsApp,Viber,Telegram)

Pakowacz w magazynie Zara, Poznań
 Obowiązki: pakowanie, sortowanie odzieży za pomocą komputera, odczytywanie kodu kreskowego produktu za pomocą skanera. Każdy proces ma szkolenie w języku rosyjskim. Znajomość języka polskiego nie jest wymagana.
 W magazynie możesz być w dowolnych ubraniach, z wyjątkiem Zary, aby uniknąć kradzieży, nie możesz nosić biżuterii i zegarków. Zapewniamy odzież roboczą – 2 czarne T-shirty.
 Godziny pracy: 12-godzinne zmiany, dzień/noc, 6 dni w tygodniu.
 Płatność jest godzinowa. Stawki dla osób do 26 roku życia (16 zł/godz; 17 zł/godz; 18 zł/godz; 19 zł/godz) (netto).
 Stawka dla osób powyżej 26 roku życia (15 zł/godz; 16 zł/godz; 17 zł/godz; 18 zł/godz) (netto). Stawki zależą od norm, ilości sztuk wykonanych na godzinę.
 Studenci – 19,70 zł netto za godzinę. Wszystkie niezbędne dokumenty przygotowujemy bezpłatnie. Na każdym etapie zatrudnienia koordynujemy pracowników, udzielamy bezpłatnych konsultacji, zarówno w trakcie zatrudnienia, jak i w trakcie pracy.
 Zakwaterowanie w hostelu dla 4 osób (jest prysznic, toaleta, kuchnia, pralka, zapewniamy pościel). Zapewniamy mieszkanie, koszt 350 zł miesięcznie. Zapewniamy bezpłatny transport z hotelu do miejsca pracy. Wynagrodzenie jest przelewane na kartę 20 dnia każdego miesiąca.
 Podpisujemy umowę – umowa zlecenia.